Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudanti.
Follow Me
Sorry, no posts matched your criteria.

Search
TOP
Dienstregeling - Alpen-Express
14886
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-14886,eltd-core-1.1.2,woocommerce-no-js,awake-ver-1.3,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-right,eltd-header-standard,eltd-fixed-on-scroll,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-default,eltd-,eltd-fullscreen-search eltd-search-fade,eltd-side-menu-slide-from-right,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
Dienstregeling seizoen 2021-2022
Nederland

AlpenExpress_kaart

Route van de Alpen Express in Nederland met stops te Den Haag HS, Leiden CS, Haarlem, Amsterdam CS, Utrecht CS, ‘S-Hertogenbosch, Eindhoven en Venlo. Klik op de afbeelding voor een groter formaat.

Vertrekdata winterseizoen 2021-2022:

Vertrek vanuit Nederland:

Heenreis: 11.2.22
Heenreis: 18.2.22 (Laatste plaatsen beschikbaar!)
Heenreis: 25.2.22 (Laatste plaatsen beschikbaar!)
Heenreis: 4.3.22

Vertrek vanuit Oostenrijk:

Terugreis: 12.2.22
Terugreis: 19.2.22
Terugreis: 26.2.22 (Laatste plaatsen beschikbaar!)
Terugreis: 5.3.22  (Laatste plaatsen beschikbaar!)

Heenreis

Vertrekstation
 Vertrektijd

Den Haag HS 17:09
Leiden Centraal 17:24
Haarlem 17:58
Amsterdam Centraal 18.31
Utrecht Centraal 19:10
‘s-Hertogenbosch 19:48
Eindhoven 20:32
Venlo 21:32

Terugreis

Aankomststation
Aankomsttijd
Venlo 07:11
Eindhoven 08:20
‘s-Hertogenbosch 08:43
Utrecht C 09:15
Amsterdam C 09:44
Haarlem 10:06
Leiden C 10:28
Den Haag HS 10:44
Oostenrijk

kaartoostenrijk

Klik op de afbeelding voor een groter formaat.

Route van de Alpen Express in Oostenrijk met stops te Kufstein (grens) en Wörgl waar de trein gesplitst gaat worden:

Treindeel Bludenz:
Jenbach, Innsbruck, Ötztal, Imst-Pitztal – Landeck – St. Anton am Arlberg, Langen am Arlberg, Bludenz

Treindeel Bischofshofen:
Westendorf, Kirchberg in Tirol, Kitzbühel, St. Johann in Tirol, Fieberbrunn, Saalfelden, Zell am See, Schwarzach St. Veit, St. Johann im Pongau, Bischofshofen.

Heenreis

Naar Bludenz  Aankomsttijd
Kufstein 08.33
Wörgl Hbf 08.51
Jenbach 09.05
Innsbruck Hbf 09.30
Ötztal 10.16
Imst-Pitztal 10.58
Landeck 11.16
St. Anton am Arlberg 11.50
Langen am Arlberg 12.07
Bludenz 12.44

Heenreis

Naar Bischofshofen  Aankomsttijd
Westendorf 09.32
Kirchberg in Tirol 09.40
Kitzbühel 09.49
St. Johann in Tirol 09.58
Fieberbrunn 10.05
Saalfelden 10.30
Zell am See 10.40
Schwarzach-St.Veit 11.10
St. Johann im Pongau 11.17
Bischofshofen 11.27

Terugreis 05-03-2022

Vanuit Bludenz Vertrektijd
Bludenz 15:36
Langen am Arlberg 16:04
St. Anton am Arlberg 16:14
Landeck 16:48
Imst-Pitztal 17:00
Ötztal 17:10
Innsbruck Hbf 17:47
Jenbach 18:18
Wörgl Hbf 19:07
Kufstein 19:22

Terugreis 05-03-2022

Vanuit Bischofshofen Vertrektijd
Bischofshofen 16:08
St. Johann im Pongau 16:18
Schwarzach-St.Veit 16:26
Zell am See 16:58
Saalfelden 17:11
Fieberbrunn 17:36
St Johann in Tirol 17:44
Kitzbühel 17:53
Kirchberg in Tirol 18:03
Westendorf 18:11