Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudanti.
Follow Me
Sorry, no posts matched your criteria.

Search
TOP
Dienstregeling - Alpen-Express
14886
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-14886,eltd-core-1.1.2,woocommerce-no-js,awake-ver-1.3,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-right,eltd-header-standard,eltd-fixed-on-scroll,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-default,eltd-,eltd-fullscreen-search eltd-search-fade,eltd-side-menu-slide-from-right,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
Dienstregeling seizoen 2021-2022
Nederland

AlpenExpress_kaart

Route van de Alpen Express in Nederland met stops te Den Haag HS, Leiden CS, Haarlem, Amsterdam CS, Utrecht CS, ‘S-Hertogenbosch, Eindhoven en Venlo. Klik op de afbeelding voor een groter formaat.

Vertrekdata winterseizoen 2021-2022:

Vertrek vanuit Nederland:

Heenreis: 11.2.22
Heenreis: 18.2.22 (Laatste plaatsen beschikbaar!)
Heenreis: 25.2.22 (Uitverkocht!)
Heenreis: 4.3.22

Vertrek vanuit Oostenrijk:

Terugreis: 12.2.22
Terugreis: 19.2.22
Terugreis: 26.2.22
Terugreis: 5.3.22  (Uitverkocht!)

Heenreis

Vertrekstation
 Vertrektijd

Den Haag HS 17:09
Leiden Centraal 17:24
Haarlem 17:58
Amsterdam Centraal 18.31
Utrecht Centraal 19:10
‘s-Hertogenbosch 19:48
Eindhoven 20:32
Venlo 21:39

Terugreis

Aankomststation
Aankomsttijd
Venlo 07:11
Eindhoven 08:20
‘s-Hertogenbosch 08:43
Utrecht C 09:15
Amsterdam C 09:44
Haarlem 10:06
Leiden C 10:28
Den Haag HS 10:44
Oostenrijk

kaartoostenrijk

Klik op de afbeelding voor een groter formaat.

Route van de Alpen Express in Oostenrijk met stops te Kufstein (grens) en Wörgl waar de trein gesplitst gaat worden:

Treindeel Bludenz:
Jenbach, Innsbruck, Ötztal, Imst-Pitztal – Landeck – St. Anton am Arlberg, Langen am Arlberg, Bludenz

Treindeel Bischofshofen:
Westendorf, Kirchberg in Tirol, Kitzbühel, St. Johann in Tirol, Fieberbrunn, Saalfelden, Zell am See, Schwarzach St. Veit, St. Johann im Pongau, Bischofshofen.

Heenreis

Nog niet definitief!
Naar Bludenz  Aankomsttijd
Kufstein 07.17
Wörgl Hbf 07.31
Jenbach 08.22
Innsbruck Hbf 08.59
Ötztal 09.50
Imst-Pitztal 10.05
Landeck 10.40
St. Anton am Arlberg 11.07
Langen am Arlberg 11.19
Bludenz 11.54

Heenreis

Nog niet definitief!
Naar Bischofshofen  Aankomsttijd
Westendorf 08.04
Kirchberg in Tirol 08.11
Kitzbühel 08.21
St. Johann in Tirol 08.31
Fieberbrunn 08.40
Saalfelden 09.05
Zell am See 09.17
Schwarzach-St.Veit 09.51
St. Johann im Pongau 09.59
Bischofshofen 10.12

Terugreis

Nog niet definitief!
Vanuit Landeck Vertrektijd
Bludenz 16.12
Langen am Arlberg 16.45
St. Anton am Arlberg 16.56
Landeck 17.33
Imst-Pitztal 17.49
Ötztal 18.10
Innsbruck Hbf 18.44
Jenbach 19.15
Wörgl Hbf 20.00
Kufstein 20.09

Terugreis

Nog niet definitief!
Vanuit Zell am See Vertrektijd
Bischofshofen 16.58
St. Johann im Pongau 17.09
Schwarzach-St.Veit 17.17
Zell am See 17.50
Saalfelden 18.03
Fieberbrunn 18.31
St Johann in Tirol 18.40
Kitzbühel 18.51
Kirchberg in Tirol 19.03
Westendorf 19.12